Відпочинок у Європі

Самостійна подорож Європою

У наш час побувати в найкрасивіших місцях Європи вже давно не мрія, а реальність. Європа є одним з найпопулярніших туристичних напрямків, величезна кількість туристичних агентств готові запропонувати вам свої послуги, але, на мій погляд, немає, ні чого романтичніше, ніж скласти свій унікальний маршрут. Почнемо ж нашу самостійну подорож по Європі.

Самостійна подорож Європою

Самостійна подорож Європою

З чого ж вам почати в першу чергу, звичайно, це складання маршруту і вибору засобів транспорту. У кожної людини або сімейної пари є свої вподобання щодо архітектури і культури тієї чи іншої країни, тому вибір маршруту залежить тільки від ваших уподобань. Європа прекрасна і дивовижна, але на жаль за 7-10 днів всіх її красот не побачити, тому постарайтеся розподілити час вашої подорожі раціонально.

Після того як ви визначилися з маршрутом залишилося вибрати чим подорожувати. Самостійну подорож Європою найчастіше здійснюють або на поїзді, або на літаку.

Якщо ви подорожуєте по кільком країнам то літак, безсумнівно, кращий вибір транспортного засобу, це в першу чергу економія грошей і часу, бюджетні компанії дуже поширені в Європі, так що ви не зіткнетеся з жодними проблемами.

Подорож до Італії

Подорож до Італії

Замовлення квитків онлайн доступне абсолютно кожному в наші дні, ні яких особливих навичок не потрібно, просто знаходите інтернет сайт авіакомпанії і вибираєте найбільш зручну для вас пропозицію, ні яких черг і квиткових кас.

Якщо ж ви вибрали подорож усередині однієї держави то, звичайно ж, літак ні в якому разі не підходить вам. У цьому випадку поїзд це те, що вам потрібно так само як і авіаквитки, квитки на потяги можна купити в онлайн режимі, єдине, що я б вам порадив, це купити квитки заздалегідь, так як при оформленні візи, ймовірно, буде краще пред’явити ще й квитки.

Звичайно ж ні яку подорож по Європі неможливо здійснити без шенген візи, варто запам’ятати що в країни шенгенської зони не входять Великобританія і Ірландія. Зазвичай для оформлення візи С необхідний стандартний пакет документів: закордонний паспорт, квиток, медична страховка, бронь в готелі і звичайно правильно заповнена анкета.

Ну і звичайно головне питання, де жити під час подорожі. В Європі дуже сильно поширені так звані хостели, в яких всього за 10-15 євро вам нададуть комфортні послуги, включаючи Wi-Fi і іноді сніданок. Пошук готелів можна провести з допомогою вже добре нам відомого інтернету.

Самостійна подорож по Європі, безсумнівно, запам’ятається вам як один з кращих видів відпочинку.

Бажаю щасливої дороги!

Якщо вам необхідна допомога при отриманні візи, можете звернутись до нас і ми допоможемо в цьому.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,684