Відпочинок у Європі

Що купити в дьюті-фрі?

У кожному аеропорту є магазин duty free. Кожен мандрівник міг бачити його в очікуванні літака, але не всякий заходить в нього. А що купити в дьюті-фрі, щоб не прогадати з вибором?

Що купити в дьюті-фрі?

Що купити в дьюті-фрі?

Для початку давайте дізнаємося, що з себе представляє дьюті-фрі. Це магазини, розташовані в зонах пропуску через кордон, у яких товари продаються без акцизних податків і ПДВ. Це означає, що деякі товари дешевше купити в магазині дьюті-фрі, ніж у місті. Продаються в магазинах зазвичай сигарети, алкоголь, прикраси, косметика, парфумерія, дитячі товари, цукерки, сувеніри, побутова техніка, одяг. Вибір великий, але варто спочатку знати, що і де купувати, щоб не прогадати з ціною.

У магазинах дьюті-фрі вибір товарів завжди різний, тому що все залежить лише від країни, де знаходиться аеропорт. Наприклад, в Італії та Греції в магазині можна знайти прекрасне оливкове масло і пасту, яких не буде у Франції. Зате у французьких дьюті-фрі можна порадувати себе відмінним вибором місцевих вин.

Якщо ви вже бували в дьюті-фрі, то могли помітити, що ціни там однозначно не низькі. Справа в тому, що звичайний асортимент товарів таких магазинів — це брендові товари. Зазвичай, брендові вироби відрізняються високою ціною, але вона, якщо порівняти з магазинною, буде набагато нижча. Також в дьюті-фрі можна знайти місцеві вироби, які не йдуть на експорт.

Саме неймовірне те, що магазин duty free може бути не лише на землі, але і в повітрі? Це так званий скай-шоп. Продаються тут все ті ж товари, але тільки на борту літака. Саме чудове те, що в скай-шопах ціни нижчі, ніж на землі, що пов’язано з відсутністю необхідності платити орендну плату за приміщення і зарплату продавцям. Одне тільки але: в скай-шопах дуже обмежений асортимент, і зазвичай складається він з дорогого алкоголю, сигарет, косметики та парфумерії.

Що купувати в дьюті-фрі?

Багато в чому на ваш вибір вплине те, в якій країні ви знаходитесь. Але загальні правила для всіх: не купуйте сувеніри, солодощі, воду і сигарети (правда, за сигарети ви будете впевнені, що купили якісний тютюн, а не підробку). Ціни на ці товари в дьюті-фрі завжди сильно завищені.

Алкоголь з дьюті-фрі потрібно брати в тому випадку, якщо ви хочете здивувати друзів дорогим віскі або ж ромом. Тоді ваш вибір буде виправданий. В іншому ж краще віддати перевагу звичним магазинам.

Само собою зрозуміло, що дьюті-фрі в різних країнах сильно відрізняються за цінами і товарами один від одного. І в цьому випадку потрібно точно пам’ятати, що і де не потрібно купувати. Найдешевшими і кращими дьюті-фрі вважаються азіатські, де ціна на будь-який товар не перевищуватиме кількох доларів. Але вас точно не порадують турецькі та єгипетські магазини, так як дешевизна безпосередньо говорить про якість товару.

Європейські дьюті-фрі дуже дорогі. Більше того, часто в них ціни не сильно відрізняються від магазинних, та й не в кращий бік. Наприклад, в іспанських аеропортах невигідно купувати товари для краси і здоров’я. Якщо будете у французьких дьюті-фрі, тоді не купуйте вино або ж інший алкоголь, так як на нього сильно завищені ціни. Британські магазини — не найкраще місце для купівлі предметів розкоші та електротоварів. В італійських і грецьких дьюті-фрі не купуйте пасту і оливкове масло, тому що в місті все ті ж продукти можна придбати на порядок дешевше.

Серед європейських магазинів duty free радують тільки ті, які розташовані в аеропортах Хітроу (Лондон), Клотен (Цюрих ) і у Франкфурті-на-Майні. У Хітроу розташований магазин дьюті-фрі, який потрапляє в категорію найкращих в світі (наступний сінгапурський), тут продаються нові колекції одягу набагато раніше, ніж вони потрапляють в британські магазини. У Цюріху вас порадує великий парфумерний відділ і вибір годинників. А ось у Франкфурті можна купити найкращі солодощі за вигідними цінами, що є винятком із загального правила.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

94 in 0,685