Відпочинок у Європі

Документи для виїзду в Польщу

Візи в паспорті зовсім не достатньо для перетину кордону. Які ще документи потрібні для в’їзду в Євросоюз, спробуємо розібратись у даній статті.

Документи для виїзду в Польщу

Документи для виїзду в Польщу

На кордоні з Польщею кожного туриста чекає прикордонна перевірка. Зазвичай через відсутність всіх необхідних документів на кордоні виникають проблеми і прикордонники не церемонячись повертають мандрівників на Батьківщину. Які документи потрібні для виїзду за кордон у напрямку Польщі щоб вас не повернули додому?

Віза в паспорті. Отримання візи в Польщу є важливою і досить значущою подією на шляху бажаної поїздки в Європу, але її наявність зовсім не єдина умова, на підставі якої вас пропустять в Польщу або іншу країну ЄС.

Медична страховка. Мандрівник зобов’язаний мати з собою індивідуальну страховку, що діє на території всіх країн Шенгенської зони. Виключення складають власники карти поляка, яким медична страховка для в’їзду в Польщу не потрібна.

Варто зазначити, якщо ви переміщується на машині, то крім вас та пасажирів і ваш автомобіль також повинен мати подібний свій захист від настання нещасних випадків. Дана страховка називається «зелена карта».

Документи, що підтверджують мету в’їзду. Для кожного типу візи передбачені свої папери, що виправдовують вашу візу і мету, з якою вона була видана.

Для власників карти поляка потрібно мати з собою саму карту поляка, для осіб з туристичною візою потрібно бути готовим надати бронь з готелю, для запрошених — запрошення з Польщі.

Виняток роблять для власників шопінг візи, їм не потрібно показувати ніяких подібних документів, але можуть вимагати бронювання готелю.

Гроші для поїздки. Це одна з основних причин, через яку польські прикордонники не впускають в свою країну людей навіть при наявності діючої візи. Різні типи візи передбачають різні суми, які мають бути у вас з собою. В середньому, людина має мати 75-100 злотих на день перебування, якщо вона їде з туристичними цілями. Якщо людина їде з робочою візою на роботу, то не вимагається їхати з грошима у великому обсязі, оскільки ви їдете заробляти гроші, а не тратити їх 🙂

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,652