Відпочинок у Європі

Чи варто приїжджати до Польщі з дітьми?

Ще зовсім недавно ми планували, куди поїхати на зимових канікулах, а тепер прийшов час подумати, куди відправитися відпочити влітку. Вибрати місце досить непросто, особливо сім’ям з дітьми. Поїздку з дітьми варто розпланувати, і перевірити безліч речей перед від’їздом.

Чи варто приїжджати до Польщі з дітьми?

Чи варто приїжджати до Польщі з дітьми?

Що ж, Польща була і залишається і виключно привабливим місцем для сімейного відпочинку з дітьми. У кожному воєводстві в цій країні туристи зможуть знайти місця, де привітно ставляться до мандрівників з дітьми. У Польщі існує величезна кількість пам’яток і розваг, які будуть цікаві самим маленьким мандрівникам.

Про те, чи варто приїжджати до Польщі з дітьми і як провести з ними час у цій країні, розповідає Войцех Крефт — експерт в цих питаннях, а також творець і редактор сайту dzieckowpodrozy.pl (дослівний переклад назви: подорожі з дитиною):

Чи є Польща країною, де можна добре провести час з дітьми і відпочити?

— Зрозуміло. З кожним роком в Польщі з’являється величезна кількість нових цікавих пам’яток, які сподобаються дітям. Готелі та пансіонати вже давно підготували спеціальні пропозиції для сімей з дітьми. І мова йде не тільки про стандартні речі, що спрощують життя батькам, (наприклад, про дитячі стільчики в ресторанах), а й про дитячі майданчики, а також спеціальних анімаційних програмах для найменших гостей. На жаль, не всі визначні пам’ятки обладнані табличками з описом по-англійськи. Втім, самим маленьким гостям абсолютно не обов’язково щось читати, щоб відмінно проводити час. У Польщі поки немає таких величезних парків розваг, як LEGOLAND або Hansa Park, але навіть ті центри розваг, які з’явилися всього кілька років тому, систематично покращують якість своїх послуг і розширюють свою пропозицію.

Де найчастіше відпочивають родини з дітьми в Польщі?

— Традиційними відпускними напрямками для сімейного відпочинку є: море, гори і Мазури. Втім, з кожним роком стають все більш популярними й інші напрямки — заміські поїздки на вихідні або, навпаки, короткі поїздки у великі міста. Великі міста притягують туристів своєю розвиненою інфраструктурою і великою кількістю різноманітних розваг на будь-який смак. А відпочинок за межею міста сподобається тим, хто цінує тишу і спокій, а також активний спосіб життя. Там можна їздити на велосипедах, кататися на байдарках, гуляти або відвідувати канатні парки. Це справжній відпочинок для душі і тіла в поєднанні з чудовими краєвидами, які зачаровують.

Зовсім скоро в школах розпочнуться літні канікули. Куди Ви порадили б поїхати полякам і іноземним гостям з дітьми? В якій регіон Польщі?

— Без сумніву, цікавим, але поки що мало популярним регіоном для відпочинку з дітьми, є Сувальщина. Цей регіон має славу «казкового краю» і пропонує воістину магічний відпочинок! Там знаходиться безліч казкових сіл, де заняття до душі знайдуть для себе і дорослі, і діти. Відмінно можна провести час і на Кашубах. Це неймовірне поєднання мальовничих видів, чудові озера і пагорби. Традиційним напрямком залишаються, звичайно, гори — це ідеальне місце для сімей, що цінують можливість погуляти в красивому місці і розслабитися після прогулянки в басейні з водами з термальних джерел. Ну і зрозуміло, відпочинок на узбережжі Балтійського моря — номер один у списку! Поле для маневрів тут величезне — Ви можете вибрати маленьке прибережне сільце з напівпорожнім пляжем або велике курортне місто з цілодобовими розвагами. Ви скрізь відпочинете добре і проведете час весело та з користю.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

95 in 0,673