Відпочинок у Європі

Як дістатися в Закопане

За містечком Закопане давно закріпилася слава зимової столиці Польщі і справжнього альпійського гірськолижного курорту. Тисячі туристів приїжджають сюди щороку, однак перед усіма новачками постає питання, як дістатися до Закопане. Про це ви й довідаєтеся в нашій статті.

Як дістатися в Закопане

Як дістатися в Закопане

Найшвидший, проте не найпростіший шлях це, звичайно ж, авіапереліт. Проте в самому Закопане немає аеропорту, тому добиратися доведеться ще й на інших видах транспорту.

Всього в 70-ти кілометрах від лижного курорту знаходиться найближчий аеропорт, проте він розміщений на території Словаччини, в місті Попрад. Трохи далі (на відстані 100 кілометрів) знаходиться польський аеропорт Краків-Балич, який і є оптимальною точкою прибуття. А за час очікування автобуса можна помилуватися місцевими пам’ятками або приєднатися до туру «Краків за годину», зробити фото на Ринковій Площі, випити чашку хорошої кави в місцевих кафе або оглянути Маріацький костел.

Як дістатися в Закопане

Як дістатися в Закопане

Щоб потрапити далі до місця призначення, можна купити квиток на поїзд до Закопане, який кілька разів в день відходить зі станції Краків-Головний, або сісти на громадський автобус/маршрутне таксі, які систематично возять туристів до Закопане.

Непогано зарекомендували себе приватні перевізники Транс- Фрай (Trans- Frej) і Швагрополь (Szwagropol). Щоб купити квитки на їхні рейси і дізнатися іншу додаткову інформацію, зверніться на вул. Кощушкі (знаходиться майже навпроти громадської PKS автостанції). Для Транс-Фрей — вул. Кощушкі, буд.9., позаду будинку відпочинку «Підгалля». Для Швагрополь — вул. Кощушкі буд.19, трохи ближче до автобусної станції.

Закопане

Закопане

Гірськолижний курорт Закопане

Гірськолижний курорт Закопане

Для замовлення можна скористатися номерами телефонів: 018 201 41 99 і 018 201 71 23. Обидва перевізника працюють з 6 ранку до 8-ї вечора і візьмуть за квиток від 10 до 14 польських злотих.

Якщо ж для подорожі ви віддали перевагу поїзду, то будьте готові до його вельми повільного руху — з Кракова до Закопаного ви доберетеся через 3-4 години. Однак незручності може компенсувати огляд прекрасної будівлі залізничної станції (яка знаходиться всього в парі кроків від автобусної). Також тут можна добре поїсти і залишити речі на зберігання. До Закопане зі станції Краків Головний поїзди ходять часто -з різницею приблизно в годину. Перед посадкою уточнюйте розклад.

Закопане

Закопане

Інформацію про ціну квитка можна отримати за телефоном 018 201 4504. Квитки можна замовити заздалегідь, це дозволить не стояти в черзі. Потягом в Закопане можна потрапити і з інших міст, таких, як Варшава, Вроцлав, Гданськ, Познань, Щецин.

Виїжджаючи на автомобілі з Кракова, вибирайте трасу № 95, яка володіє мовцем ім’ям «Закопянка». Це самий короткий, мальовничий і упорядкований шлях до Закопане, проте в період піку відпочиваючих можна потрапити в пробку. Як альтернативним можна обрати шлях через м. Корбекув поблизу кордону Польщі та Словаччини.

Якщо ви плануєте їхати у Закопане, а візи у вас ще немає — телефонуйте і ми допоможемо

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,676