Відпочинок у Європі

Авіаквитки до Італії

Не секрет, що самий зручний і швидкий спосіб дістатися до Італії – літак. Летіти з України до Італії можна напряму або з пересадкою. Правила перевезення пасажирів і багажу у кожної авіакомпанії свої і залежать у тому числі від тарифу та класу.

Авіаквитки до Італії

Авіаквитки до Італії

Але за основу можна прийняти, що багаж повинен бути не більше 20 кг (за зайвий доведеться переплачувати), загальна вага однієї валізи не більше 35 кг (так як існують спеціальні нормативи, щоб вантажники не надірвалися).

З собою можна провозити ручну поклажу 7 кг, а з рідин тільки найнеобхідніше наприклад ліки і інше (і не більше 100 грам в кожній ємності, при цьому пляшечки і баночки повинні бути поміщені в прозорі пластикові пакети).

Авіаквитки можуть бути паперовими (тобто фізично надруковані на папері), або ж електронними (коли ви бронюєте, використовуючи кредитку, а потім самі на принтері друкуєте квиток і пред’являєте при реєстрації).

Авіакомпанії Італії

«Alitalia», «Аліталія» – головна Авіакомпанія Італії. Основний італійський авіаперевізник між Україною та Італією пропонує прямі рейси в такі міста, як Мілан і Рим. У багато інших міст, такі, як наприклад Венеція, Верона, Неаполь та інші можна дістатися з пересадками. Вартість квитків як і «Аерофлоту».

«Аерофлот» – лідер російських авіаперевезень здійснює прямі рейси з Києва в такі міста, як Мілан, Рим, Венеція.

«WindJet» – Економ-перевізник.

Також існує і багато інших авіаперевізників з допомогою яких ви без проблем дістанетесь до Італії.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

93 in 0,602