Відпочинок у Європі

Африкаріум у Вроцлаві

Перший у Польщі океанаріум відкритий 26 жовтня 2014 в місті Вроцлав. У цьому дивовижному закладі, який знаходиться на території вроцлавського міського зоологічного парку, можна на власні очі побачити більше 100 видів різних океанічних риб, тварин і справжні коралові рифи. І тільки тут ви зможете познайомитися з дивовижними морськими ссавцями — ламантинами. Назва Океанарію не менше цікава, ніж його «наповнення» — Африкаріум.

Африкаріум у Вроцлаві

Африкаріум у Вроцлаві

Будівництво Африкаріума обійшлося польській владі в 220 мільйонів злотих (близько 53 млн. євро) і тривало майже 2 роки. Об’єкт володіє трьома рівнями і займає площу 1,5 гектарів. Усередині вроцлавського океанарію знаходяться 7 величезних басейнів, загальний літраж яких становить 15 мільйонів літрів води.

У довгому, 170-метровому павільйоні представлена флора і фауна африканських морів. Приміщення павільйону розділене на окремі зони, які відповідають певним ділянкам Чорного континенту. Подорож починається від зони піщаних пляжів Червоного моря і поступово спускається на океанічну глибину, де розміщені зарості коралів. У цьому величезному акваріумі плавають понад 20 тисяч різних риб.

Від Червоного моря ми поступово переміщаємося на береги Нілу, до великих озер Танганіка і Малаві. Проходячи через тунель з акрилового скла, можна спостерігати світ океанічних вод, в якому спокійнісінько плавають акули, скати, місячні риби, восьминоги, медузи і глибоководні черепахи.

Наступна зупинка — джунглі в гирлі річки Конго. Тут вас чекає зустріч з крокодилами і найдивовижнішими морськими травоїдними ссавцями — ламантинами, відомих людству з античних часів під назвою «сирени».

Ще одна дивна особливість Африкаріума — можливість спостерігати за підводним життям пінгвінів, вільно плескалися в одному з павільйонів в компанії морських левів і котиків.

У вроцлавському Африкаріумі «постійною пропискою» володіють також гіпопотами, кілька видів приматів, крихітні антилопи розміром з угодовану кішку, і мангусти.

Вроцлавський Африкарій знаходиться на території міського зоопарку за адресою: м. Вроцлав, вул. Врублевського 1-5, тому квиток до зоопарку одночасно є і квитком в океанаріум. Вартість квитків — від 20 (пільговий) до 30 (звичайний) злотих. Річний абонемент на відвідування Африкаріума і зоопарку коштує 120 злотих (30 євро) і дійсний протягом 365 днів з моменту придбання. Пільгова вартість квитків поширюється на дітей до 3-х років і на дорослих від 75 років. Африкаріум відкритий в будні з 9 до 18 годин, в понеділки — з 12 до 18 годин, у вихідні та свята — з 9 до 19 години за польським часом.

Статті по темі:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

98 in 1,656