Відпочинок у Європі

Про нас

«TurViza» це команда професіоналів, пріоритетним напрямком роботи якої є шенгенська віза для українців! Наша компанія «TurViza» займає ключову позицію у сфері візових послуг на ринку України.

Контакти:

9:00 — 18:00 !!! Понеділок-П’ятниця
Тел: +38 (093) 891 48 67 – Володимир
Тел: +38 (098) 958 42 13 (також, Viber)

E-mail: vollodimir@gmail.com

Наші переваги:

 • Шенгенська віза для українців з усіх регіонів країни
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Шенгенська віза актуальної вартості
 • Віза без особистої присутності в консульстві
 • Унікальна і гнучка система знижок
 • Мінімальний пакет документів
 • Надійність і оперативність
 • Гарантія якості і порядності

Наші фахівці нададуть Вам допомогу на кожному етапі оформлення Шенгенської візи, — від збору та підготовки необхідних документів для отримання туристичної візи або бізнес візи, і до подачі повного пакету документів у візові центри чи консульства:

Також, Ви отримаєте Шенген візу в заздалегідь обумовлений і максимально зручний час, а кур’єрська служба зможе доставити закордонний паспорт з Шенген візою, за зручною для Вас адресою.

Завдяки нашим професійним знанням всіх тонкощів і нюансів візових питань у Вас є чудова можливість у стислі терміни і гарантовано відкрити шенгенську візу в країни Шенгенської угоди!

9 Кментарів до Про нас

 1. Виталий:

  Доброго дня. Яка буде ціна при оформленні робочої візи в Польщу, запрошення немає.

 2. Тетяна:

  Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які шанси отримати польську робочу візу тип D, якщо остання віза була полська бінес віза С(04) 180/90 і я використала всі 90 днів за один раз, а летіла назад додому з Італії???

 3. Тетяна:

  P.S. Хотілось би вже виїхати 20 -25 червня. Чи можна в такі короткі терміни отримати польську робочу візу D з Вашою допомогою?

 4. Міша:

  В мене польска робоча віза Д з 30.09.15 по 07.06.16. і вона у мене на 180 днів. Я виїхав в чехію 30.09.15 і пробув там до закінчення візи 180 всі сразу. Чи зможу я одразу по приїзду подавати на нову робочу чи мушу чекати кінця цієї дати 07.06.16 дякую

 5. Олена:

  Доброго дня!
  Підкажіть, будь-ласка, якщо шенгенська віза оформлена влітку по запрошенню на культурні заходи до Польщі, відкрита на 2 роки, але через зміну обставин поїздка не була здійснена — чи потрібні якісь документи для перетину кордону і поїздки по країнах шенгену з туристичною або гостьовою метрю? Країна в’їзду — Польща

 6. Мар'яна:

  Чи можу я зробити візу в Польщі, Маю карту побуту і звільняюсь з роботи хотіла б зробити без виїзду на Україну і які документи потрібно і яка ціна??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

84 in 0,713